Bezpłatne warsztaty edukacji żeglarskiej podczas Volvo Gdynia Sailing Days !


vgsd3

Program PolSailing będzie obecny podczas regat Volvo Gdynia Sailing Days !

Na czas festiwalu żeglarskiego w Gdyni program będzie realizowany w rozszerzonym zakresie, do podstatwowych zajęć programowych realizowanych od poniedziałku do piątku, skorzystać będzie można z otwartych i bezpłatnych warsztatów edukacji żeglarskiej przez cztery kolejne weekendy lipca:

Na rodziców i dzieci czekać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska, gotowa do prowadzenia animacji żeglarskich na brzegu i na wodzie, na łódkach klasy Optimist i przy stosownym zabezpieczeniu.

Zajęcia adresowane są w sposób szczególny do dzieci w wieku 7-12 lat, które będą łączone w około dziesięcio-osobowe grupy. 

Animacje żeglarskie będą prowadzone od godziny 9 do 17, a jeden blok zajęć będzie trwał 2 godziny, planujemy zatem organizację zajęć w 4 turach:

Ponadto każdy zainteresowany programem i edukacją żeglarską będzie mógł podejść do punktu edukacyjno-promocyjnego, gdize wraz z animatorem dostępne będą materiały dydaktyczne. 

Zajęcia prowadzić będziemy przy współpracy z Pomorski Związkiem Żeglarskim oraz klubami YKP Gdynia i YK "Stal" Gdynia, korzystająć z ich zaplecza.

Więcej informacji oraz zapisy na konkretne godziny zajęć możliwe są na miejscu, w biurze regat (marina w Gdyni - budynek Fundacji "Helios") oraz w weekendowym punkcie edukacyjno-promocyjnym usytuowanym w miasteczku regat, przy namiocie Polskiego Związku Żeglarskiego.

vgsd

 

Kontakt


Polski Związek Żeglarski

al. ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa / Stadion Narodowy /
tel. +48 22 541 63 63
polsailing[at]pya.org.pl www.pya.org.pl

Koordynator Programu

Maciej Szafran
tel: +48 502 936 430
m.szafran[at]pya.org.pl www.polsailing.pl

Organizator
Polski Związek Żeglarski
Partner główny
Ministerstwo Sportu i Turystyki