Publikujemy bezpłatne materiały dydaktyczne do nauki podstaw żeglowania!


Przedstawiamy kolejne materiały dydaktyczne, które w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing będą służyły wprowadzaniu najmłodszych w świat żeglarstwa. Będą to książki pt. "ABC Optimista" oraz "ABC Windsurfingu".

W połowie czerwca wystartował nabór do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej Polsaling. Jest to największy w Polsce, kompleksowy program wsparcia i popularyzacji żeglarstwa realizowany przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami oraz przy udziale środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na ten rok przygotowaliśmy dla uczestników nie tylko atrakcje związane z zajęciami na wodzie. Prezentowaliśmy już grę planszową "Idę żeglować" czy tablicę edukacyjną z hasłem przewodnim "Bezpieczeństwo nad wodą". Do materiałów dydaktycznych należą także książki pt. "ABC Optimista" oraz "ABC Windsurfingu". 

Wersje elektroniczne pdf dostępne są w zakładce "do pobrania" na naszej stronie a aplikacje są bezpłatne do pobrania ze sklepów internetowych z aplikacjami, właściwych dla poszczególnych systemów operacyjnych.

Kontakt


Polski Związek Żeglarski

al. ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa / Stadion Narodowy /
tel. +48 22 541 63 63
polsailing[at]pya.org.pl www.pya.org.pl

Koordynator Programu

Maciej Szafran
tel: +48 502 936 430
m.szafran[at]pya.org.pl www.polsailing.pl

Organizator
Polski Związek Żeglarski
Partner główny
Ministerstwo Sportu i Turystyki