Cała Rodzina pod Żaglami


Żeglarstwo to aktywność dla każdego, bez wyjątków. Może być uprawiane indywidualnie lub zespołowo - w załodze!
PolSailing - Cała Rodzina pod Żaglami, to propozycja podjęcia aktywności żeglarskiej razem z rodziną, z akcentem na wielopokoleniowość. Zapraszamy do udziału, czyli na dwugodzinny, rodzinny rejs jachtem żaglowym z instruktorem. Zapraszamy do żeglarskiego świata i życzymy dobrej zabawy z programem PolSailing!

Rejestracja

Ośrodki szkoleniowe


Rejestracja PolSailing - Cała Rodzina pod Żaglami


UWAGA!

Aby dokonać zgłoszenia do programu „PolSailing - Cała Rodzina pod Żaglami", należy zapoznać się najpierw z regulaminem, a następnie po przeczytaniu jego zapisów oraz weryfikacji kryteriów uczestnictwa, przystąpić do procedury rejestracyjnej. W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z regionalnym koordynatorem programu.

Symboliczna opłata rejestracyjna do programu wynosi 20 zł. Kwota, obok dotacji Ministerstwa Sportu oraz wkładu osobowego i rzeczowego PZŻ wraz z Partnerami programu, jest przeznaczona wyłącznie i w 100% na bezpośrednią realizację zadania.

 

 

Dane zgłaszającego


Aktualności


PolSailing - Cała Rodzina pod Żaglami za miastem

2020-07-21 15:55:18
INFORMACJE O PROGRAMIE Kolejna edycja programu PolSailing - Cała Rodzina pod Żaglami ,tym razem w wersji "za miastem" Tegoroczne ośrodki realizujące program rodzinnych resjów będą znajdować się na teranach wiejskich zgodnie załozeniami programu Ministerstwa...

więcej »

Cała Rodzina pod Żaglami – Program PolSailing startuje z nowymi atrakcjami!

2019-08-09 15:27:30
Cała Rodzina pod Żaglami – Program PolSailing startuje z nowymi atrakcjami! Polski Związek Żeglarski uruchomił nowy cykl w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing.  Do tej pory program był skierowany głównie do dzieci....

więcej »

Kontakt


Polski Związek Żeglarski

al. ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa / Stadion Narodowy /
tel. +48 22 541 63 63
polsailing[at]pya.org.pl www.pya.org.pl

Koordynator Programu

Filip Kazuła
f.kazula[at]pya.org.pl www.polsailing.pl

Organizator
Polski Związek Żeglarski
Partner główny
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sponsor główny
PGE
Partner techniczny
Garmin
Patron medialny
Wirtualna Polska