Kontakt

 

ORGANIZATOR

Polski Związek Żeglarski
al. ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa / Stadion Narodowy /
tel. +48 22 541 63 63
e-mail: polsailing[at]pya.org.pl
www.pya.org.pl

Maciej Szafran
Koordynator Programu
tel: +48 502 936 430
e-mail: m.szafran[at]pya.org.pl
www.polsailing.pl

REGIONY

Bolesławiec - edukacja Optimist

Jakub Jakubowski
Tel: 698-228-671
Email: boleslawiec@pya.org.pl

Częstochowa - edukacja Optimist
Jarosław Cieślak
Tel: 502-272-349
Email: czestochowa@pya.org.pl

Gdańsk - edukacja Optimist
Filip Kazuła
Tel: 504-687-143
Email: gdanskopti@pya.org.pl

Gdańsk - edukacja windsurfing
Jan Krzyżak
Tel: 607-827-067
Email: gdansk@pya.org.pl

Giżycko - edukacja Optimsit
Rafał Ciechanowicz
Tel: 503-157-851
Email: gizycko@pya.org.pl 

Kalisz – edukacja Optimist i windsurfing
Piotr Gulczyński
Tel: 668-111-200
Email: kalisz@pya.org.pl

Kielce – edukacja Optimist
Andrzej Kosmala
Tel: 501-458-100
Email: kielce@pya.org.pl

Lublin – edukacja Optimist
Łukasz Mazuś
Tel: 606-260-333
Email: lublin@pya.org.pl 

Olsztyn - edukacja Optimist
Bartłomiej Michalczyk
Tel: 697-026-609
Email: olsztyn@pya.org.pl

Poznań – edukacja windsurfing
Piotr Jasiniak
Tel: 501-518-505
Email: poznanwind@pya.org.pl

Pszczyna – edukacja Optimist
Marian Krupa
Tel: 605-273-655
Email: slask@pya.org.pl

Sopot - edukacja windsurfing
Daniel Lewandowski
Tel: 58 555-72-00
Email: sopot@pya.org.pl

Tarnobrzeg – edukacja Optimist
Janusz Bobula
Tel: 664-936-890
Email: tarnobrzeg@pya.org.pl

Toruń – edukacja Optimist
Marta Frydrychowicz
Tel: 606-646-229
Email: torun@pya.org.pl

Ustka – edukacja Optimist
Marek Czaban
Tel: 667-308-323
Email: ustka@pya.org.pl 

Warszawa – edukacja Optimist i windsurfing
Sławomir Kalinowski
Tel: 601-422-608
Email: warszawa@pya.org.pl

Wrocław – edukacja Optimist
Michał Pręcikowski
Tel: 501-635-915
Email: wroclaw@pya.org.pl

 

ORGANIZATOR:

Polski Związek Żeglarski

PARTNER GŁÓWNY:

Ministerstwo Sportu i Turystyki
created by Web Applications