Kontakt

 

ORGANIZATOR

Polski Związek Żeglarski
al. ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa / Stadion Narodowy /
tel. +48 22 541 63 63
e-mail: polsailing@pya.org.pl
www.pya.org.pl

Maciej Szafran
Koordynator Programu
tel: +48 502 936 430
e-mail: m.szafran@pya.org.pl
www.polsailing.pl

REGIONY

Szczecin - edukacja Optimist
Krzysztof Urba
Tel: 795-524-960
Email: szczecin@pya.org.pl

Gdynia - edukacja Optimist
Sebastian Wójcikowski
Tel: 501-058-617
Email: gdynia@pya.org.pl

Sopot - edukacja windsurfing
Daniel Lewandowski
Tel: 58 555-72-00
Email: sopot@pya.org.pl

Gdańsk - edukacja windsurfing
Jan Krzyżak
Tel: 607-827-067
Email: gdansk@pya.org.pl

Olsztyn - edukacja Optimist
Rafał Szukiel
Tel: 507-106-337
Email: olsztyn@pya.org.pl

Warszawa – edukacja Optimist i windsurfing
Sławomir Kalinowski
Tel: 601-422-608
Email: warszawa@pya.org.pl

Poznań – edukacja Optimist
Agata Lehmann
Tel: 798-641-604
Email: poznan@pya.org.pl

Poznań – edukacja windsurfing
Mieczysław Popłonyk
Tel: 502-274-996
Email: poznanwind@pya.org.pl

Kalisz – edukacja windsurfing
Piotr Gulczyński
Tel: 668-111-200
Email: kalisz@pya.org.pl

Pszczyna – edukacja Optimist
Marian Krupa
Tel: 605-273-655
Email: slask@pya.org.pl

Wrocław – edukacja Optimist
Maciej Dąbrowski
Tel: 600-309-909
Email: wroclaw@pya.org.pl

Kraków – edukacja Optimist
Józefa Ogrodnik
Tel: 603-740-356
Email: krakow@pya.org.pl

 

Polski Związek Żeglarski - Organizator Ministerstwo Sportu i Turystyki POZŻ ZOZŻ KOZŻ POZŻ WMOZŻ WOZŻ
created by Web Applications

Notice: Undefined offset: -1 in /home/www/energasailing/application/models/VideoTable.php on line 37